Голова Чигиринської РДА подав у відставку

24 лютого 2014, 10:51

Учора в службовому приміщенні стадіону «Колос» провела своє засідання фракція Партії регіонів Чигиринської районної ради. Крім депутатів-регіоналів, на зборах було присутнє керівництво райдержадміністрації на чолі з її головою Олександром Цисаренком та міський голова Сергій Тимченко, повідомляє «Ремарка».

Про причини таємної зустрічі регіоналів не повідомляється. Про сам факт зустрічі стало відомо активістам місцевого Майдану, які й завітали на збори своїх політичних опонентів разом з депутатами райради від опозиції і черкаськими гостями – головою президії Народної ради Черкаської області, керівником обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолієм Бондаренком і членом президії Народної ради Черкаської області, керівником обласної організації ВО «Свобода» Юрієм Ботнаром.

Напружена розмова завершилася написанням Олександром Цисаренком заяви на звільнення з посади. Юрій Ботнар пообіцяв сьогодні ж доправити заяву голови райдержадміністрації в.о. Президента України О.Турчинову.

Ганна Совгира дала обіцянку скласти свої повноваження на позачерговій сесії Чигиринської районної ради, яку вона збирається скликати у вівторок – 25 лютого.

Поділитись

Коментарі

Вгору