Ходак вирішив не реагувати на дії майданівців, які пікетували його кав’ярню

11 січня 2014, 17:47

Голова міської організації Партії регіонів, депутат обласної ради Володимир Ходак вважає нерозумними та не конструктивними діями бойкотування підприємств та закладів, які належать представникам провладної партії. На його думку, такі дії не допоможуть людям, не покращать рівень їхнього життя та не змінять на краще економічну ситуацію в країні.

Про це він повідомив у коментарі кореспонденту "Про все".

Нагадаємо, близько сотні активістів черкаського майдану сьогодні на мітингу вирішили влаштувати бойкот бізнесу місцевих членів Партії регіонів.

- Є люди, які працюють, отримують зарплату, є податки, які сплачуються і витрачаються на соціальні потреби. Я не думаю, що такі дії є конструктивними. Є соціальні проблеми, які підприємство вирішує - це допомога людям, які її потребують (діти, інваліди). Сьогодні є небагато підприємств, які дають людям робочі місця, які сплачують податки і надають соціальну допомогу людям. Я думаю, потрібно це з цієї точки зору розглядати. Наше підприємство зареєстроване у місті Черкаси і податки сплачує у Черкасах. На сьогодні є небагато підприємств, які прозоро ведуть свій бізнес.

Розумні рішення - це рішення, які йдуть на користь людям. Перед Новим роком і на Святого Миколая ми відвідали дитячий притулок "Теплий дім", онколікарню, де для дітей було організовано свято. Я думаю, що це такі справи, які потрібні людям, які приносять користь. А просто все руйнувати - найлегше. Емоції не вплинуть ні на економіку, ні на рівень життя, - зазначив Володимир Ходак.

Він також повідомив, що не буде реагувати на дії мітингарів.

- Я не думаю, що мені потрібно йти і дивитися на тих людей, які сьогодні пікетували мій заклад. Є різні ситуаціїї: коли люди самі ідуть, коли їх хтось мотивує на такі необдумані кроки. Майданівці висловили свою  думку, головне, щоб від цього не страждали люди. Ми повинні робити висновки про підприємство не з позиції політичної приналежності, а відповідно до того, чи допомагає воно людям, чи дає зарплату, чи сплачує податки, - заявив депутат облради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору