Хочеш розважитись – вирушай на полювання за фруктами в Sizzling Hot

18 лютого 2016, 12:00

sizzling_hot_deluxe_online

Що ви знаєте про азарт, якщо ви ніколи не грали в Сізлінг Хот: яскравий, динамічний, захоплюючий. Цей автомат простий у розумінні, він захоплює у полон, з якого не хочеться вириватися. Він має п’ять ліній, але тут є п’ять барабанів та кілька кнопок управління: Старт, Автостарт (опція, яка дає можливість безперервно крутити барабани до випадіння бонусної гри чи першого виграшу), Допомога, кнопки для конусної гри та найприємніша кнопка – для отримання призового фонду.

Динамічність Сізінг Хоту проявляється не лише у її забавному оформленні, адже у ній використовуються веселі ігрові символи: фрукти (апельсини, лимони, виноград, вишні та сливи), чарівні цифри, зірки, проте й в алгоритмі. Проте незважаючи на досить яскравий дизайн, він абсолютно не дратує  і не відволікає від процесу гри. Це ж можна сказати і про музичний супровід, який більше розслабляє гравця, ніж напружує і дратує.

Багато геймерів думають, що секрет цієї гри полягає у швидкому набиванні кредитів. У цьому автоматі особливу цінність має комбінація з п’яти однакових символів. Саме така комбінація може дати максимальну ставку не залежно від ігрової вартості. У таблиці виплат ви можете знайти усі призові комбінації, не пошкодуйте часу і перегляньте її перед початком гри.

Зберіть набір однакових ілюстрацій і вам неодмінно нарахують виплати. Проте не забувайте про важливу умову – у комбінації має бути мінімум дві картинки (вишні) або три (інших типів символів). Щодо розміру нагороди, то ігрові автомати розраховують її індивідуально, залежно від кожного типу оплачуваного набору анімацій.

Якщо ви обожнюєте соковиті фруктові розваги, то радимо вам не втрачати шансу випробувати та насолодитися грою в Sizzling Hot на сайті http://igrovye-avtomati-vulcan.com/sizzling-hot/. Влаштуйте захоплююче полювання за успіхом та поділіться своїми емоціями з друзями.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору