“Герб Черкас зафарбували, а зірочку – ні”: команда однойменного тральщика про захоплений корабель у Криму

01 березня 2020, 21:24

Корабель пришвартований у севастопольській бухті Стрілецька. Поруч із ним стоять ще три захоплених Росією українських корабля: тральщик «Чернігів» і корвети «Луцьк» і «Тернопіль», - про це повідомляє "Крим. Реалії".

Мінний тральщик ВМС України «Черкаси» – військовий корабель, чий екіпаж навесні 2014 року в Криму найдовше опирався спробам захоплення з боку російського спецназу.

Юрій Федаш, командир корабля "Черкаси", впізнав тральщик на відео кореспондентів. Він зазначив, що той "перебуває у недоглянутому стані".

На зустрічі з глядачами фільму "Черкаси" про однойменний корабель командир зазначив, що за тральщиком напевне ніхто не доглядає. Оскільки той у непрацюючому стані, то особливої цінності для окупантів він не нестиме - можливо, це одна з причина занедбаності корабля.

- П'ять років він не фарбувався. Он, зірочка є, ніхто не зафарбував зірку, а герб Черкас зафарбували, – прокоментував стан "Черкас" Юрій Федаш.

Нагадаємо, нещодавно відбулася зустріч екіпажу тральщика "Черкаси" та акторів фільму, на якій вони розповіли про подробиці перебування на кораблі під час його захвату

Коментарі

Вгору