“Ганьба!”: Працівники тролейбусного парку заблокували вихід із сесійної зали (відео)

13 грудня 2018, 10:41

Засідання сесії Черкаської міської ради мало відбутися сьогодні, 13 грудня. Проте поки що кворуму в сесійній залі немає. Ігнорування засідань сесії обурило працівників тролейбусного парку, які вже вкотре прийшли вимагати виплати авансу та заробітної плати за листопад. 

Секретар міської ради Ярослав Нищик озвучив пропозиції від депутатів перенести сесію на 21 чи 26 грудня. Натомість депутат Олександр Згіблов запропонував відкликати депутатів міської ради, які ігнорують засідання.

- Давайте тут створимо ініціативну групу і відкличемо тих, хто ігнорує сесії. Думаю, що нам не буде складно зібрати 5 тисяч підписів для цього, - сказав Згіблов.

Працівники тролейбусного парку також прийшли сьогодні на засідання і з криками "Ганьба!" заблокували вихід із сесійної зали.

- Нам набридло сюди ходити, як на роботу. Ми просили ще до 5 грудня зібрати сесію. Зараз заблокуємо двері і будемо тут стояти, доки не проведете засідання, - попередила народних обранців голова профспілки КП "Черкасиелектротранс" Лідія Бут.
Також вона вимигала у секретаря міськради негайно викликати депутатів, які не ходять на сесії, щоб ті пояснили свої дії.
Секретар міської ради Ярослав Нищик повідомив, що до нього звернулися депутати з проханням перенести засідання, оскільки сьогодні вони не можуть прийти з об'єктивних причин.
- Оскільки казначейство не зможе провести фінансування після 20 грудня, тому пропоную провести сесію завтра о 10 годині, - прокоментував Нищик.
Нагадаємо, 11 грудня представники КП "Черкасиелектротранс" вийшли на акцію протесту під стіни міської ради, щоб привернути увагу влади до проблеми недофінансування комунального підприємства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору