“Google Maps” відтепер допомагатиме черкащанам знайти екскурсійні екопросвітницькі стежки

08 липня 2020, 11:11

Місця для облаштування еколого-пізнавальних стежок лісівники обирали невипадково – вони пролягають відвідуваними та улюбленими місцями туристів або охоплюють краєвиди, цікаві лісові насадження чи історичні місця, які знаходяться в лісництвах.

Минулого року лісівники Черкащини відкрили 10 еколого-просвітницьких стежок. Головна їхня мета – це виховання грамотної поведінки людини в лісі, формування екоорієнтованих природничих умінь і навичок.

Протяжність маршрутів є найбільш оптимальною – у середньому 2 кілометри. Вони всі - низької складності, тому наймолодші відвідувачі лісу можуть подолати таку відстань із легкістю.

Усі стежки інформаційно насичені – розпочинаються з карти проходження та переліком зупинок. Кількість зупинок варіюється від 5 до 12. Уздовж маршрутів розташовані рекреаційні пункти та місця для перепочинку.

Пройтися екомаршрутами можуть усі охочі навіть без супроводження екскурсовода чи лісівника, оскільки на кожній зупинці є інформаційний стенд або аншлаг із детальним описом. Інформаційні стенди, з яких можна дізнатися про особливості об’єктів, і є одним із засобів самостійного екопросвітництва.

Еколого-просвітницькі стежки у лісах Черкащини можна знайти на карті Google Maps за посиланням:  https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1auXTxBqOpk0N7tU_bq6c-ZAqDVLTCp_J&ll=48.99647769683375%2C31.29702615558857&z=7

Відвідування екопросвітницьких стежок безкоштовне та доступне для всіх охочих. Доглядають за ними лісівники, тож до відвідувачів головна вимога – дотримуватися правил лісового етикету та поводження в лісі.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

Поділитись

Коментарі

Вгору