Футболіст з Черкас увійшов до історії чемпіонатів Європи, побивши рекорд легендарного Платіні

30 червня 2021, 14:11

Вихованець черкаського футболу, Артем Довбик, який вчора своїм переможним голом вивів українську збірну до чвертьфіналу, став володарем унікального рекорду.

Забитий черкасцем м'яч на 121-й хвилині другого екстратайму в матчі зі шведами визнано одним з найпізніших переможних голів в історії чемпіонатів Європи. Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні, який той забив у ворота збірної Португалії у 1984 році.

Мішель Платіні на чемпіонаті Європи у 1984 році

Нагадаємо, днем раніше збірна України з футболу здобула вольову перемогу на Швецією з рахунком 1:2. За українців у ворота скандинавів забивали Олександр Зінченко та Артем Довбик.