Футбольний клуб з Черкащини отримав перемогу в любительській лізі (фото)

02 липня 2019, 08:32

ЛНЗ-Лебедин здобув другу поспіль розгромну перемогу в регіональній любительській лізі 29 червня 0 17:00. Матч відбувся між ЛНЗ – ФК Скотареве, рахунок - 10:2.

Тільки-но пролунав стартовий свисток, як Вальчиковський уже відкрив рахунок на першій хвилині – 0:1 на користь Скотаревого. Лебедин не звернув увагу на пропущений м’яч і закрив суперника на його половині поля. Спочатку Грицай замкнув подачу з кутового, потім оформив дубль з пенальті, а ще два м’ячі до перерви влетіли від Запісецького і Боршоша – 4:1.

У другій половині домінація господарів продовжилася. Як наслідок – ще шість забитих голів. Полтавець забив з сольного проходу і подачі Грицая, Андрійченко оформив швидкий дубль, Колос реалізував пенальті, а на додачу відзначилися Лимар і Колот. Гості відповіли реалізованим виходом сам на сам Вальчиковського. У підсумку 10:2.

Нагадаємо, що в першому турі ЛНЗ розбив ОТГ Лебедин з рахунком 20:2.

Голи: Грицай (19, 24 пен.), Запісецький (32), Боршош (34), Полтавець (54), Андрійченко (64, 72), Колос (75), Лимар (76), Колот (78) – Вальчиковський (1, 80).

За інформацією прес-служби ФК "ЛНЗ-Лебедин"