Фонтани у Черкасах готують до запуску

05 квітня 2023, 14:29

Десяток фонтанів, які є на території міста, працівники КП «Черкасиводоканал» почали готувати до нового сезону. Взимку працівники підприємства провели техогляд і ремонт складових водограїв, а зараз – оглядають фонтани, чистять та приводять їх до ладу. 

«На зиму ми консервуємо фонтани і проводимо їхній технічний огляд, ремонтуємо, удосконалюємо їх, щоб нового сезону вони знову могли радувати наших містян. Зараз фонтани вже розконсервовують до нового сезону. Усі 10 водограїв міста – робочі. Після проведення всіх необхідних робіт вони будуть готові до експлуатації», – пояснює директор КП «Черкасиводоканалу» Іван Сухарьков.

«Техогляд та ремонт кожного фонтану ми робимо взимку. Це може зайняти близько тижня на кожен водограй. Навесні ми їх розконсервовуємо і починаємо готувати до нового сезону: це займає в середньому три дні, спочатку чистимо водограй, прибираємо сміття, гарно його вимиваємо, монтуємо форсунки, наноси, двигуни, перевіряємо як працює система, дезінфікуємо воду, промиваємо фонтани, проводимо тестові запуски, щоб переконатися, що системи працюють відмінно» – розповідає деталі інженер-механік цеху КП «Черкасиводоканал» Володимир Моргун.

Запускати фонтани у Черкасах будуть за вказівкою міської ради за настання теплої погоди.

За інформацією пресслужби КП "Черкасиводоканал"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору