Фонд Олександра Вілкула передав ще 20 тонн гуманітарної допомоги для мирних жителів в табори і лікарні Святогорська

04 липня 2014, 18:59

Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» продовжує системне надання гуманітарної допомоги мирним жителям із зони конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Сьогодні більше 20 тонн продуктів, а також побутова техніка і предмети першої необхідності передані в табори, в яких знаходяться біженці з зони конфлікту, а також в госпіталь для ветеранів ВВВ та медичні установи Святогірська.

Про це йдеться на персональному сайті Олександра Вілкула.

- Сьогодні в Святогорську знаходяться тисячі біженців з Донецька, Горлівки, Слов'янська та інших міст. Вони розміщені в госпіталях, будинках відпочинку, дитячих таборах. Багато покинули свої будинки в поспіху, їм не вистачає навіть необхідного. Для того, щоб забезпечити побут людям, ми передали чергову партію гуманітарної допомоги. І ми продовжимо цю роботу. Ми робимо все, щоб запобігти гуманітарній катастрофі, - сказав глава Фонду «Українська перспектива» Олександр Вілкул.

Представник Фонду Дмитро Колесников, який особисто супроводжував гуманітарний вантаж, зазначив:

- Усього в рамках проекту «Надайте допомогу!» Фондом «Українська перспектива» вже передано більше 45 тонн гуманітарної допомоги ». У тому числі, раніше 10 тонн медикаментів і продуктів харчування відправлені в медичні установи Донецької області - Обласний центр екстреної медичної допомоги і Слов'янську центральної районної лікарні. Ще більше 15 тонн гуманітарної підтримки передані в табори біженців із зони конфлікту - соціальні установи Святогорська, де перебувають діти з матерями зі Слов'янська, Краматорська та Красного Лиману.

Крім того, Фонд продовжує вивіз дітей із зони конфлікту в Донецькій і Луганській областях. На даний момент вже вивезений сотні людей, які розміщені в таборах Кривого Рогу, Скадовська та Генічеська. Вони забезпечені всім необхідним, з ними працюють професійні психологи, активну підтримку ініціативам Фонду надають волонтери.

Також Фондом буде надана підтримка випускникам з Донецької та Луганської областей, які надійдуть до ВНЗ, технікуми та ПТУ Кривого Рогу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору