Фіскали попереджають про можливі зловживання з боку державних реєстраторів

14 січня 2016, 17:23

thumbnail

Менше двох тижнів як нотаріуси отримали повноваження державних реєстраторів у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а платник Черкаської області вже побачив зворотній бік спрощеної (покращеної) процедури реєстрації.

Так, київський приватний нотаріус вніс до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань інформацію про зміну засновників та адреси товариства Черкаської області без відома засновників і посадових осіб товариства. Про вчинені незаконні дії платник дізнався від працівників районної державної податкової інспекції, які поцікавились про причини переходу крупного платника району на облік в інспекцію іншої області. Після звернення товариства до місцевого управління юстиції, достовірна інформація про підприємство була поновлена у відповідному реєстрі та облікові дані  приведені у відповідність.

Тож ГУ ДФС у Черкаській області попереджає керівників підприємств та приватних підприємців про можливі випадки зловживань при внесенні змін до реєстраційних даних, а також  використання  змінених норм Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» для різного роду шахрайства. Просимо бути пильними і зваженими, та з розумінням ставитись до звернень державних податкових інспекцій з проханням підтвердити реєстраційні та облікові дані юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Також просимо громадські організації підприємців поширити вказану інформацію серед своїх членів та активно співпрацювати з фіскалами у напрямку захисту прав і законних інтересів платників податків і зборів.

 

Вгору