Фіналістка конкурсу краси марширує по плацу та знає все про пожежну безпеку

20 квітня 2015, 17:50
JS2tF8_jhNc

Вікторія Пальчинська, 20 років, Інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

Тендітна і мила Вікторія Пальчинська в майбутньому – інспектор пожежної безпеки. Про переваги навчання в чоловічому колективі та життєві ідеали «Про все» розповіла одна з фіналісток конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» .

- Як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Минулого року я прийшла на конкурс у ролі глядачки. Дуже сподобалась атмосфера, яка панувала на сцені, щирість організаторів. Я зрозуміла, що цей конкурс не такий, як усі! Тут учасниці як одна велика родина, тож захотілося стати її частиною. До речі, на кастингу моє прізвище назвали останнім! Я дуже нервувала.

- Чи маєш якесь незвичайне хобі?

- Вмію ліпити з полімерної глини. Раніше навіть була сторінка в соціальних мережах із фотографіями моїх робіт. Зараз вільного часу майже немає, тож і нові витвори з’являються нечасто. А ще я кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики.

-  Чому вирішила обрати таку не дуже жіночу професію?

- Так склалося. Двоюрідний брат якраз закінчив Академію пожежної безпеки, у мами була давня мрія, я не знала, куди йти… Обирали між інспектором та фармацевтом. Так як лікарні я взагалі не люблю, тож вибір зупинила на професії інспектора. А ще, коли дізналася, що буду однією дівчиною серед десятків хлопців, розвіялись останні сумніви!

-  Мабуть, хлопці проходу не дають?

- Це було спочатку! А потім я почала зустрічатися з хлопцем із мого взводу. Тепер ми постійно разом. Одного разу він підійшов до мене на плацу й запропонував зігріти руки. Потім на фізиці написав формулу, яку розшифрував, як наші імена. На перший погляд, дрібнички, але мені це здалося таким романтичним.

yP3aun0ZlJ4

- А чи потрібна романтика в стосунках?

- Безперечно! Мій коханий часто влаштовує незвичайні побачення. Так, на 8 березня ми разом блукали в лісі в пошуках пролісків. Заради мене він навіть погодився навчитися танцювати! Хоча цього взагалі не любить.

- То який він – твій ідеал чоловіка?

- Я його вже знайшла! Він майбутній офіцер, для якого такі поняття, як мужність і честь – не порожні слова. Він знає, що жінку потрібно захищати та оберігати, на такого чоловіка можна покластися в будь-якій ситуації.

- Який день вважаєш таким, що прожитий не дарма?

- Коли я встигаю зробити хоч одну корисну справу! Це мене мотивує. Дуже люблю, коли в мене взагалі немає вільного часу. Відчуваю себе потрібною. Тож складаю собі план на кожен день і намагаюсь його дотримуватися. Навчання в такому закладі привчає до дисципліни.

Поділитись

Коментарі

Людмила сказав:

Вика ты молодец! помимо красивой внешности, очень правильно и тактично отвечала на все поставленные вопросы. верю в твою победу!

Сергей сказав:

держу за твою победу кулочки)

В'ячеслав сказав:

задоволений тим, що інститут пожежної безпеки у цьому конкурсі представляє така талановита та гарна дівчина.
я дуже хочу щоб ти отримала перемогу. неодмінно прийду тебе підтримати 15 травня.

Яна сказав:

Дуже гарна дівчина! Я вважаю,такую і повинна бути Студміс Черкащини. Красива, розумна та впевнена в собі)))) Так тримати!!!!!)))

Славік Лупанов сказав:

Перемога за тобою 🙂

Вгору