Фестиваль “Маніфест вулиці” відбудеться в Черкасах

09 липня 2019, 22:02

Фестиваль "Маніфест вулиці" відбудеться в Черкасах

Ювілейний Х Молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2019» відбудеться 28липня в Черкасах, на території розважально-оздоровчого комплексу «Бочка».

У межах фестивалю відбудеться однойменний турнір з баскетболу 3 на 3. Змагання пройдуть за підтримки «Федерації Баскетболу України» і традиційно мають зібрати кращих стрітболістів з усієї України. Окрім спортивної частини свята, заплановано виступи творчо обдарованої молоді Черкас.

Останній раз «Маніфест Вулиці» проводився в 2016 році в незвичній, на території черкаського аеропорту, в межах фестивалю швидкості «SUN DRIVE FEST», де головними подіями були дрег-рейсинг та авто слалом.

Наразі на «Бочці» триває ремонт баскетбольного майданчика, тому прийшлося змістити дату проведення фестивалю і турніру на 28 липня. Організатори фестивалю перепрошують за незручності. Уже менше, ніж за два тижні, гостинні Черкаси, прийматимуть гравців з усієї України. В паузах між матчами, гравці зможуть відпочити на розташованому поруч дніпровському пляжі та відвідати страви від шеф-повара розважально-оздоровчого комплексу «Бочка».

Переможці та фіналісти будуть нагороджені кубком, медалями, грошовими та цінними призами від партнерів фестивалю та організаторів.

Де: пляж «Бочка».
Коли: 28 липня, 11:00-20:00.
Ціна: Вхід БЕЗКОШТОВНО.

За інформацією прес-служби БК "Черкаські мавпи"

Читайте такожБігмен “Черкаських мавп” припинив виступати на Європейських іграх.

Коментарі

Вгору