Фермер на Черкащині незаконно засіяв земельну ділянку

24 червня 2019, 21:04

Фермер на Черкащині незаконно засіяв земельну ділянку

Директор фермерського господарства, який без правоустановлюючих документів самовільно розорав і засіяв сільськогосподарськими культурами земельні ділянки на території Городищенського району загальною площею понад 48 га. Унаслідок чого державі заподіяно шкоду в розмірі 92 тис. грн.

Дії правопорушника кваліфіковано за ознаками злочину, передбачено ч. 1 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво) Кримінального кодексу України.

Крім цього, поза межами кримінального провадження Смілянською місцевою прокуратурою пред’явлено позов до вказаного суб’єкта господарювання про відшкодування заподіяної шкоди, який господарським судом Черкаської області розглянуто та задоволено, правопорушником кошти в сумі 92 тис. грн сплачено до бюджету об'єднаної територіальної громади.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді штрафу до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту до 6 місяців.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Читайте такожЧеркащанина судитимуть за використання підробленого державного акта на землю.

Коментарі

Ольга сказав:

Вот у нас не жизнь, а “лафа”!)) Захотел – рыбки наловил тысяч так на 30! Захотел – поле засеял! Захотел – над гаражом второй этаж надстроил и там живёт! И начихать на законы, на штрафы, на чьё-то мнение. А чё – страна у нас “богатая”!

Вгору