Фасад ще однієї черкаської школи прикрасить мурал, створений за кошти міського голови (фото)

20 серпня 2019, 21:06

Унікальний мурал із авторським малюнком черкаської мисткині Катерини Колесник прикрашатиме фасад черкаської школи №28. Власне основа панно вже майже готова і концепцію оригінального задуму всі охочі можуть побачити вже зараз, але остаточно малюнок буде готовим до 1 вересня.
- Колись тут було панно «Щасливе дитинство», яке з часом пошкодилось. І кого ми тільки не просили, ніхто не погоджувався, бо потрібна була техніка, щоб усе це збити. До мене постійно зверталися жителі району з проханням зробити щось, бо не гарний вигляд мала школа з таким фасадом. Скажу чесно, тоді це була наша мрія. І коли ми утепляли стіни, то пофарбували фасад так, щоб з часом тут можна було зробити нове панно. Цю ідею ми озвучили міському голові Анатолію Бондаренку під час його візиту до нашої школи. Не вагаючись, мер сказав: «Робимо!», - говорить директор цієї школи Тетяна Скорик.
За реалізацію задуму взялася Молодіжна рада Черкас.
- Звісно мене як міського голову і як батька ця ідея не змогла залишити байдужим. Реалізувати її вдалося завдяки як Молодіжній раді, так і тим молодим людям, які хочуть змінювати наше місто та його обличчя. Звичайно ми їм допомогли, коштами, фарбами тощо. Але головна заслуга – їхня. Я ж як міський голова виступатиму тільки «за» такі ініціативи і хочу, щоб з часом усі школи Південно-Західного мікрорайону перетворити на витвори мистецтва, - ділиться враженнями Анатолій Бондаренко.
Авторство самого ж витвору належить черкаській художниці Катерині Колесник, яка по завершенню цих робіт мріє продовжити оформлення школи в тому ж стилі зі сторони спортивної зали. Ця ідея, як і ескіз майбутнього малюнку, схвалив і Анатолій Бондаренко.
Я рада, що отримала можливість творити, прикрашати наше місто і робити його кращим. Малюнок для муралу обрала весняний, добрий і теплий, щоб він створював гарний настрій не тільки учням, а й перехожим, - розповідає авторка ескізу муралу і власне виконавиця роботи Катерина Колесник.
За інформацією із прес-служби Черкаської міської ради.

 

Коментарі

Вгору