“Фарби холі та танцювальні батли”: школярі на Черкащині креативно відзначили свято “останнього дзвоника”

26 травня 2019, 17:00

Жодних урочистостей, промов та “надутих щік”. Колектив золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій №2 підгтував справжню несподіванку для всіх своїх учнів, подарувавши дійсно незабутні враження від кінця навчального року. Навчальний рік у цій школі розпочався кольорово й яскраво, ще більш барвисто він закінчився, інформує zolotonosha.ck.ua.

«Неймовірно, шалено, круто, неочікувано, неперевершено, різнокольорово» – саме такі епітети лунали на святі, що відбулося 24 травня. Здивовані були всі присутні, адже свято Останнього дзвоника розпочалося не з традиційної лінійки та напутніх слів, а з появи перед школою черкаських аніматорів. Команда Театру ведучих “Три КО” провела захід в атмосфері шаленого драйву, під час якого приголомшені були всі.

Несподіванку тримали в таємниці до останньої хвилини. В невимушеній атмосфері спершу пролунали нестандартні вітання випускників, відбулось вручення номінацій найкращим, а також танцювальні батли. Родзинка свята – справжня масова битва фарбами холі та величезний ді-джей Динозавр, якого точно не очікував побачити ніхто. 

Коментарі

Степанич сказав:

Шо воно за слова такі? “Холі, батли”
Ми в Украіні живемо чи в США?
Чи вже думати своєю голову не потрібно?
Нове покоління здатне лише копіювати?
Нормальні аналоги з нашого словнику є?

Вгору