Енергетики закликають бути обережними з обірваними проводами

28 липня 2017, 13:31

У зв’язку з частими грозами та буревіями цього літа черкаські енергетики вкотре закликають жителів бути обережними та обачними з лініями електропередач та електроустановками. 

Так, 26 липня у Черкасах по вул. Хрещатик навпроти кінотеатру «Салют» унаслідок падіння дерева була зруйнована опора та обірвані електропроводи. Попри це, водії та пішоходи пересувалися вулицею, зокрема і проїжджою частиною. Аби убезпечити людей від ураження струмом, працівники Обленерго особистим транспортом змушені були перекрити проїзд на період усунення аварії. -

Люди не звертають уваги на небезпеку, - говорить заступник начальника відділу економічної безпеки ПАТ "Черкасиобленерго" Євгеній Лут, який перебував на місці події. – Варто пам’ятати, що не завжди обірваний провід є знеструмленим. Просимо громадян бути свідомими загрози ураження струмом і у разі виявлених проблем не залишати електроустановку чи ділянку повітряних ліній без нагляду та телефонувати до відповідних служб.

Крім того, фахівці наголошують: не можна торкатися проводів, намагатися їх прибрати тощо. Так, у середу житель Чигиринського району мав необережність узятися за обірваний провід і був уражений струмом, що призвело до смерті.

З метою попередження ураження електричним струмом фахівці ПАТ "Черкасиобленерго" нагадують:

- за жодних обставин не наближайтеся до обірваних ліній електропередач та не торкайтеся їх;

- не намагайтеся самостійно відновити електропостачання;

- при виявленні будь-яких пошкоджень електроустановок терміново повідомляйте фахівців районних підрозділів або кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» (0472) 33-87-87.

За повідомленням прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго".

Коментарі

Вгору