“Електронні можливості” для безробітніх черкащан пропонує служба зайнятості

12 лютого 2020, 17:33

фото тематичне

Державна служба зайнятості змінює підходи у наданні послуг пошукачам роботи і роботодавцям та створює інноваційні онлайн сервіси, мета яких зробити послуги максимально доступними та комфортними.

Важливими і зручними є «Електронний кабінет роботодавця» та «Електронний кабінет пошукача роботи». Ці сервіси знаходяться на офіційному вебсайті державної служби зайнятості і скористатися ними може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.

«Електронний кабінет роботодавця» (www.dcz.gov.ua/cabinet) скорочує витрати часу для відвідування служби зайнятості та сприяє взаємодії роботодавців з фахівцями. В «Електронному кабінеті» роботодавець може переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування вакансій, кількість направлень претендентів на роботу, стан виконання договорів. Роботодавець також може здійснити добір працівників, переглянувши резюме та подати звіт за формою № 3-ПН в онлайн режимі.

Для тих, хто шукає роботу, створено «Електронний кабінет пошукача роботи» (www.dcz.gov.ua/cabinet). У ньому зареєстрований безробітний може створити резюме, підібрати роботу, ознайомитися із можливостями професійного навчання. Є також інформація про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості,  профінформаційні заходи, нарахування та виплату допомоги по безробіттю.

Для зручності отримання послуг, скориставшись сервісом «Електронна черга», клієнт може онлайн запланувати відвідування служби зайнятості на конкретну дату та час. Дистанційно можливо записатися на прийом до фахівця служби зайнятості.

У 2020 році стартував новий проєкт для успішного працевлаштування – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Новий сервіс допомагає безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання. На сайті розміщені нові освітні програми, проводяться вебінари та дистанційні навчання.

За інформацією із Уманської районної філії ОЦЗ

Коментарі

Вгору