Екстрасенс, який розслідував загадкове самогубство черкащанина, помер

08 лютого 2019, 23:04
Екстрасенс, який розслідував загадкове самогубство черкащанина, помер

Фото: Андрій Сатаненко / Facebook

Український маг Андрій Сатаненко помер від важкої хвороби третього лютого. Про це в соціальній мережі Facebook повідомив його друг Олександр Пазілорт Контаністов, пише «РБК-Україна».

Нагадаємо, 5 лютого на екрани вийшов сюжет програми  «Слідство ведуть екстрасенси 2019», де маг Андрій Сатаненко разом із Оленою Куриловою розслідували самогубство черкащанина із села Валяви Городищенського району.

Також з'ясувалося, що 6 років тому у чоловіка виявили неоперабельну пухлину мозку, однак про це знали лише близькі люди Андрія, оскільки виносити на загал особисте він не захотів.

- Більше 6-7 років тому близькі люди дізналися, що кожен рік може стати для нього останнім, і до останнього моменту це приховувалось від громадськості, оскільки Андрій ніколи не скаржився, а навпаки, намагався допомогти всім, кого знає. Насправді Андрій ніколи не помре, він безсмертний, оскільки назавжди залишиться в пам'яті і в серцях його дружини, близьких друзів і знайомих, його учнів і послідовників. Пам'ятаємо і любимо! - написав Олександр Пазілорт Контаністов.

Юлія сказав:

Царство небесне…Цього не може бути…Я в це не вірю…Він завжди залишиться для мене живим…

александр сказав:

Не треба хрест животворящий перевертати!

Вгору