Заробити на депозитах – міф чи реальність?

22 лютого 2016, 14:25

гроші

Життя середньостатистичного українця наразі виглядає досить сумбурним. Проста людина хоче перестрахуватися і зберегти свої нажиті непосильною працею гроші. Але тримати заощадження вдома під матрацом геть не вихід. У країні серйозно загострилася кримінальна ситуація, і органи МВС констатують різке збільшення кількості квартирних крадіжок. Тому все частіше люди, що зберігають заощадження вдома, втрачають все. Навіть самі правоохронці не рекомендують ховати гроші вдома. До того ж, вдома гроші лежать "мертвим вантажем", що не тільки не приносить доходу, а й знецінюється.

Експерти рекомендують: Якщо у вас є заощадження, то краще покласти їх на картку або на депозит під гідні відсотки. Що ж у цьому плані може запропонувати ПриватБанк?

"Я повністю згодена з екпертами. Картка та депозит надійний спосіб для сбереження заощаджень. Так на депозитах можно заробити ще й додатковий дохід у вигляді відсотків. Тут діє загальне правило: чим більше строк розміщення заощадженнь на депозиті, тим вища відсоткова ставка, - говорить керівник депозитних программ Черкаської філії ПриватБанку Людмила Голобородько. - Залежно від цього ставки валютних вкладів становлять від до 6% до 11%. Якщо ж говорити про вклади в нац.валюті, то тут ставки досягають 23%”.

Наразі спостерігається тенденція щодо зниження банківських ставок. З чим це пов’язано?

“Зниження депозитних ставок, в першу чергу, пов'язано зі стабілізацією ситуації на банківському ринку, - пояснює Людмила Голобородько. - Останнім часом ми спостерігаємо тенденції зростання депозитного портфеля банку, та и люди поступово почали повертати гроші на депозити. Довіра до банків почала відроджуватися. Ці чинники надають можливість уникати від залучення ресурсу за завищеною ціною і відновлювати кредитування".

Тобто, можливо, це не остаточне зниження відсотків за депозитами?

“Стабілізація ринку прямо пропорційне поступовому зниженню відсотків за депозитами, - розповідає Людмила. - Тому рекомендую не відкладати на потім відкриття депозитного вкладу. Тим більше, що розмір ставки залишається дійсним на весь строк оформленного депозиту, незалежно від того чи будуть зменшуватися ставки на ринку”.

Гідні відстоки з депозиту - річ гарна, але зростаючі комунальні спустошують кишені й ми підсвідомо шукаємо спосіб підзаробити. Підзаробити на депозиті - потаємна мрія чи не кожного. Та чи реально це?

“Наші вкладники при оформленні депозиту можуть самі обирати і сам вид вкладу, і спосіб нарахування відсотків по ньому. Тож відсотки можуть зараховувати на картку або додавати до суми вкладу та збільшувати прибуток шляхом нарахування відсотків на відсотки. Чи на вашу думку краще зберігати гроші вдома під 0% і кожного дня перейматися ідучи з дому та не спати вночі, бо хтось може влізти до вашої оселі?”.

ПриватБанк - банк, тому пропонує безліч мобільних додатків. Чи є серед них “депозитні” мобільні додатки?

“Дійсно є. Це безкоштовний мобільний додаток «Мої вклади». Він служить для управління своїми заощадженнями. З його допомогою кожен має можливість розмістити кошти на депозиті, поповнювати його, та навіть закрити вклад, відкритий дистанційно. - пояснює керіник депозитних програм Черкаської філії Голобородько Людмила. - А зараз, ми ще й поліпшили дизайн і додали ряд додаткових функцій, які просили клієнти: депозитний калькулятор; функцію "Мій капітал" - показує загальну суму накопичень в банку та можливість вибрати мову інтерфейсу прямо в додатку”.

Яку пораду ви дасте нашим читачам?

Не забуваємо золоте правило - "Гроші повинні робити гроші". У той час, коли зростають ціни на товари і послуги, ПриватБанк допоможе примножити ваші заощадження. А маючи свій фінансовий запас, ви будете впевненіше себе почувати в завтрашньому дні.

Поділитись

Коментарі

Вгору