Експерти назвали найкращі місця для черкаських грибників

13 липня 2018, 22:48

Експерти назвали найкращі місця для черкаських грибників

Досвідчений грибник завжди повинен мати пару тузів в рукаві, адже багаторічний досвід дає не тільки можливість визначити їстівний гриб чи ні, але і знання виключно багатих на них місць. Ліси Уманщини потрапили до переліку найкращих місць України для грибників, пише "Change.ua".

Улюблені грузді, печериці, лисички і білі гриби ростуть у лісництві Уманського району.

У столиці знайти ласощі можна у таких селах як Миколаївка (42 км від Києва), Клавдієво (49 км), Феневичі (65 км). Селища Блідча і Красятичі порадують не тільки достатком лісів і грибів у них, а й відсутністю великої конкуренції, ці місця знаходяться за 100-150 км від Києва.

У Харківській області теж не мало таких місць. Широко відомими локаціями збору грибів можна назвати села Мохнач, Андріївка, Бишкин, Шелудьовка. Там в основному ростуть опеньки, маслюки, лисички і рижики.

Полювання також буде вдалою в Дніпропетровській і Полтавській областях. Там велика кількість лісів і посадок. Виділяють селище Гвардійське і село Орлик.

Гриби в Одеських лісах варто шукати в Дальницькому лісі, селі Алтестове. Там можна знайти печериці, парасольки, рижики, але поганок тут теж чимало.

Багаті на гриби лісу в гірській місцевості на Львівщині. Найкраще їх шукати в районі сіл Дубина, Східниця, Славське, Лихобора поблизу гори Пікуй.

А ось в Чернігівському напрямку їздять за Остер, тут і польські, і сироїжки, і козлянкі, і строкаті.

ку-ку сказав:

Эксперты ДА где грибные места ЛЮДИ ЗНАЮТ ТЫСЯЧИ ЛЕТ А ты про свой ПИ”УЙ

Вгору