Експерт із Великої Британії навчав учителів Черкащини компетентнісного підходу на уроках

01 листопада 2017, 17:43

У Черкасах відбувся обласний семінар-тренінг для вчителів англійської мови. Учасниками заходу стали майже півтори сотні педагогів з різних районів та ОТГ Черкащини. Міжнародний експерт із викладання та оцінювання із Великої Британії Кріс Кербі ділився власним досвідом та навчав учителів, як ідеї компетентнісного підходу до навчання дітей можна практично використовувати під час уроків, як застосовувати діяльнісний підхід та навчати дітей вмінням, що необхідні для життя. Семінар організували на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Навчання присвячене змінам у навчальних програмах, відповідно до яких глловним уже є не знання того чи іншого предмету, а формування низки компетентностей у дітей та підготовка їх до життя.

«Ми розпочали серію навчальних семінарів для вчителів англійської мови нашої області, - зазначає методист іноземних мов Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук Тетяна Пахомова. - Залучаємо міжнародних тренерів-експертів, які б ділилися своїми напрацюваннями із педагогами Черкащини. Сьогодні проводить навчання Кріс Кербі, наступного тижня запросили Крістофера Різа. Вони розповідають, як ідеї компетентнісного підходу впроваджувати на практиці».

Презентували під час заходу і підручники, які укладені за вимогами нової програми.

«Це дуже актуальна на сьогодні тема. Ми, вчителі, постійно в пошуку нових форм роботи із нашими учнями. І нові програми вимагають вже зовсім іншого підходу до навчання дітей та застосування компетентнісного підходу на уроках. Тренер-експерт досить просто та цікаво розповів на прикладі одного підручника, як це працює», - говорить учитель черкаської гімназії № 9 Яна Крат.

За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору