Екс-нардеп запросив черкаського студента на роботу в банк

27 травня 2015, 18:45
DSC03661

Фото прес-служба ЧНУ

Голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація українських правників», народний депутат України трьох скликань Василь Костицький розповів у Черкасах про інформаційну війну.

Про це інформує прес-служба Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

До Черкас Василь Васильович прибув, щоб нагородити лауреата Першого всеукраїнського студентського саміту, магістранта спеціальності «Інтелектуальна власність» Івана Лилу, а також його наукового керівника – професора Сергія Корновенка та керівництво Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

DSC03654

Фото прес-служба ЧНУ

Передовсім Василь Васильович вручив Івану Лилі диплом за участь у студентському саміті, який відбувався в Дніпропетровську. У журі були не тільки українські професори, а й науковці зі Сполучених Штатів. У змаганнях команд юридичних факультетів вищих навчальних закладів України черкаський науковець отримав призове місце. Василь Костицький вручив Івану Лилі подарунки від співорганізаторів заходу -  запрошення на престижну роботу в банку після завершення навчання. Від себе зазначив, що радий буде бачити магістранта з Черкас серед своїх аспірантів.

DSC03655

Фото прес-служба ЧНУ

Скориставшись нагодою, гість провів зустріч із ректором університету Олександром Черевком, поспілкувався із викладачами Навчально-наукового інституту економіки і права та майбутніми правниками, яких заклад готує.

Також професор прочитав публічну лекцію «Проблеми протидії антиукраїнській інформаційній війні: загальнодержавні та регіональні аспекти». У слухачів була можливість поставити лектору питання і отримати на них відповідь.

Поділитись

Коментарі

Вгору