Екс-керівник відділу Смілянської міської ради намагався приховати свої статки

18 жовтня 2018, 15:38

Екс-керівник відділу Смілянської міської ради намагався приховати свої статки

Екс-керівника одного із структурних підрозділів Смілянської міської ради, звільнившись з посади, знаючи про обов’язок подання декларації та маючи для цього всі необхідні умови й технічну можливість, умисно не подав декларацію.

Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" особа, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язана наступного року після припинення діяльності подавати в установленому порядку декларацію за минулий рік.

Було встановлено, що начальник одного із структурних підрозділів Смілянської міської ради, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», звільнившись з посади, знаючи про обов’язок подання декларації та маючи для цього всі необхідні умови й технічну можливість умисно її не подав.

Вироком суду обвинуваченого засуджено до штрафу розміром 42 500 грн, з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

На цей час рішення не набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору