Екс-депутату Черкаської міської ради надійшов дивний дзвінок з “податкової”

08 листопада 2015, 11:08

phone

Колишнього депутата Черкаської міської ради, підприємця, Андрія Більду днями хотіли "розвести" на гроші телефонні шахраї.

- На робочий телефон телефонує особа, представляється "Керівником податкової Ковалем" і повідомляє, що до Черкас прибула позапланова перевірка з Києва. Зараз саме складають перелік суб'єктів підприємницької діяльності, яких з понеділка перевірятимуть. Звісно, можна "вирішити питання" щоб не потрапити до "чорного списку". Директор, тобто я, маю негайно зв'язатись з "начальником податкової інспекції міста Цюруніним Антоном Олександровичем" і узгодити питання. Номер телефону "Антона Олександровича" - 0660936503. "Наляканий" несподіваним дзвінком одразу зателефонував 102 і повідомив про злочин. Друзі! Будьмо пильними! Чи зможуть негідники розжитись за рахунок залякування підприємців, залежить лише від нас, - зазначив Андрій Більда на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, він повідомив про інцидент Олега Коваля, від імені якого звертаються телефонні аферисти.

- Він, як і прогнозувалося, ніякого відношення до "дзвінка з податкової" не має, - наголосив Більда.

Нагадаємо, минулого тижня Державна податкова інспекція у м. Черкасах повідомляла про те, що черкаських підприємців почали “атакувати” телефонні шахраї.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору