“Дива не сталося”, – Феофілова про вибори міського голови Черкас

23 листопада 2020, 18:37

Дива не сталося - Черкаси, як і інші міста, переобрали чинного мера. Зауважу лише, що його перемога була найменш переконливою: 55% проти 45%. Анатолія Бондаренка обрали 30 тис. жителів міста.

Що це означає для Бондаренка?

В нього є ще 5 років, але рівень критичності до нього буде значно вищим. Очевидно, що це його останній строк, а оскільки він людина ще доволі молода, то використовувати його буде як плацдарм до вищи політичних цілей або останній шанс сколотити "стабілізаційний фонд" для спокійного життя. Місто з дірами в бюджеті та прогнившими мережами, наростаючою "ковідною кризою" і відсутністю переконливої промерської більшості в раді - нелегке випробування для будь кого. Тож йому не позаздриш.

Що це означає для Євпака?

В нього є 5 років для того, щоб поваритися в міській владі і довести виборцям, що він там не дарма. І вибити аргумент "недосвічений політик" з вуст опонентів. Перевірити свою команду і мотивацію на міцність. Його сила - в армії прихильників, яку він здобув на цих виборах. Ще жоден депутат не заходив в ЧМР з такою потужною підтримкою. Важливо її не розгубити, а примножити.

Що це означає для Черкас?

Чергові серії політичного трешу, які будуть обсмоктуватись у "політоті". Чергові відкриті справи по корупції. Чергові гучні заяви, інспектування об'єктів,якісь недолугі брязкальця за купу грошей, що напарюватимуть як "перлини" Черкас. Містяни в більшості своїй явно не готові до сучасності, але цей вибір теж треба поважати. І, головне, щоб вони усвідомили свою відповідальність: все, що буде далі ви обрали самі! І ті, хто не прийшов на вибори або зїв свій бюлетень - ви теж.

P.S. Єдине, що залишаю собі право відпускати їдкі коментарі і тегати фейсбукерів з рамочками "мій мер" кожного разу, коли ви знов заплатите за неіснуючий сніг, купите втридорога фальшиве масло для дітей або щось провалиться чи попадає в люки нашого "безпечного" міста.

Громадська активістка Вікторія Феофілова

Вгору