“Дива не сталося”, – Феофілова про вибори міського голови Черкас

23 листопада 2020, 18:37

Дива не сталося - Черкаси, як і інші міста, переобрали чинного мера. Зауважу лише, що його перемога була найменш переконливою: 55% проти 45%. Анатолія Бондаренка обрали 30 тис. жителів міста.

Що це означає для Бондаренка?

В нього є ще 5 років, але рівень критичності до нього буде значно вищим. Очевидно, що це його останній строк, а оскільки він людина ще доволі молода, то використовувати його буде як плацдарм до вищи політичних цілей або останній шанс сколотити "стабілізаційний фонд" для спокійного життя. Місто з дірами в бюджеті та прогнившими мережами, наростаючою "ковідною кризою" і відсутністю переконливої промерської більшості в раді - нелегке випробування для будь кого. Тож йому не позаздриш.

Що це означає для Євпака?

В нього є 5 років для того, щоб поваритися в міській владі і довести виборцям, що він там не дарма. І вибити аргумент "недосвічений політик" з вуст опонентів. Перевірити свою команду і мотивацію на міцність. Його сила - в армії прихильників, яку він здобув на цих виборах. Ще жоден депутат не заходив в ЧМР з такою потужною підтримкою. Важливо її не розгубити, а примножити.

Що це означає для Черкас?

Чергові серії політичного трешу, які будуть обсмоктуватись у "політоті". Чергові відкриті справи по корупції. Чергові гучні заяви, інспектування об'єктів,якісь недолугі брязкальця за купу грошей, що напарюватимуть як "перлини" Черкас. Містяни в більшості своїй явно не готові до сучасності, але цей вибір теж треба поважати. І, головне, щоб вони усвідомили свою відповідальність: все, що буде далі ви обрали самі! І ті, хто не прийшов на вибори або зїв свій бюлетень - ви теж.

P.S. Єдине, що залишаю собі право відпускати їдкі коментарі і тегати фейсбукерів з рамочками "мій мер" кожного разу, коли ви знов заплатите за неіснуючий сніг, купите втридорога фальшиве масло для дітей або щось провалиться чи попадає в люки нашого "безпечного" міста.

Громадська активістка Вікторія Феофілова

Коментарі

Коновалов Даніїл :

Віка як завжди права. У нас, як завжди, все стабільно – в сра..і.

Ольга :

Знаєте, що більше усього пригнічує? Що партія Коломойського (заради якої мер зрадив Юлю), буде тут “господарювати”…І це зробили оті 30 тисяч моїх земляків, які свідомо “запустили” Беню впливати на життя мого міста! Вікторія ще не згадала “НЯ”, яка вже 2 роки грабує черкащан. Перед виборами мер показово “розірвав” із ними договір, а тоді на якій підставі вони розсилають платіжки? Оті люди, що віддали свій голос за А.В., не скигліть потім, що зміни, яких ВИ чекаєте, не відбуватимутися та ВАС ніхто не почує.

Марина :

о боги….
лицо какой то блаженной…..

Алена :

Жаль, что не видно вашего лица. Зачем вы опускаетесь до оценки лица? Может, у вас оно ещё “блаженнее” и “боги” вас обидели ещё больше?))) Вот такие у нас тут “избиратели”…

Казбет :

Ну звичайно, мабуть, вам обличчя “потомственного інтелігента” Толі Желізяки набагато приємніше споглядати.

громадянин :

він мусить бути бійцем і громадянином, а не клоуном

Скептик :

Лучше быть блаженой, а не такой дурой, как ты

Вгору