Директору департаменту охорони здоров’я міськвиконкому погрожують вбивством через посаду?

28 лютого 2014, 15:40

Лікар-стоматолог, активний учасник мітингів, погрожує вбивством директору департаменту охорони здоров'я Черкаської міської ради Олегу Стадику з метою зайняти його посаду, повідомила дружина Олега Стадника, директор департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради Наталія Джуган y Facebook.

"Сьогодні пан Аваков говорив, що випадок в телевізійному сюжеті про поведінку "Саші Бєлого" у Рівному - прикрий випадок. Та ні, пане міністре! Учора так поводились зі мною, загнавши на східці "пожежного" входу з кремезними дядьками за спиною, затягуючи краватку на шиї і тішачись безкарністю через те, що я не маю права відповісти, бо я - влада, - написав Олег Стадник у Facebook. - Не цитую "лексики" та погроз. Сподіваюсь, пане міністре, що ви дійсно розберетесь...

І вас вітаю, "панове", "товариші" та "побратими"- прийшов час вбивати за посади? За національність, за власні переконання? Це така Україна майбутнього?! Це проти такого "безпредєла влади" ви боролись?!

Так, легітимна влада деморалізована, але це не означає, що можна принижувати особистість, яка при владі.

Я продовжую вірити у верховенство закону і права, тому і звернувся до правоохоронних структур - нехай це буде тестом на придатність нової влади реалізувати усі ідеали Революції.

І ще - я за посаду не тримаюсь. І коли буде новий секретар, і новий виконком, і я не впишусь у формат команди - напишу в одну мить заяву і піду. Але по закону! І опублікую так само її (заяву) у Facebook, щоб не сумнівались.

І останнє: коли закон не захистить мене, мою сім'ю, моїх дітей, і ще тисячі інших сімей, що потрапили нині в подібну ситуацію - закликаю теперішніх переможців: памятайте про ефект бумерангу, бо уже тоді хтось буде владою, а її ой як не люблять. Завжди!!"

Коментарі

Вгору