Директора Палацу культури спіймали на корупції

05 травня 2015, 16:42

1429072212_sud

Директор Городищенського Палацу культури ім. С.С. Гулака – Артемовського може поплатитися посадою через те, що незаконно влаштував на роботу свою доньку. За це судом його притягнуть до відповідальності. 

Як повідомляє прокуратура Городищенського району, директор Палацу культури влаштував на роботу завідувачем відділу мистецтва народної творчості цього ж закладу свою доньку та безпосередньо надавав їй чергові щорічні відпустки та матеріальну допомогу на оздоровлення та відпочинок. При цьому він не повідомив начальника відділу культури Городищенської РДА, що новопризначена особа є його родичкою. Такими діями директор Палацу культури порушив законодавство.

Постановою Городищенського районного суду від 17.03.2015 директора Палацу культури визнано винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 -7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддано адміністративному стягненню у вигляді десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що на час винесення постанови становить 170 (сто сімдесят) гривень 00 копійок. Наразі вирішується питання щодо його звільнення із займаної посади.

Поділитись

Коментарі

Вгору