Директор черкаської школи збирається оскаржувати догану Департаменту освіти

13 грудня 2016, 17:33

shkola-17-900x444

Директор черкаської спеціалізованої школи №17 Дмитро Бунякін вважає несправедливим те, що комісія Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР рекомендує винести йому догану через конфліктну ситуацію із вчителькою Наталією Макаренко. Якщо ж догану йому таки винесуть, керівник навчального закладу буде її оскаржувати.

Про це він зазначив у коментарі журналістам.

- Загалом рішення, яке прийняла комісія Департаменту, я вважаю справедливим. Та що стосуємося рекомендації винести догану мені, то це буду оскаржувати. Адже я робив все, аби не допустити тиску ні на дівчинку (доньки Дмитра Шакіна – ред.), ні на клас. Питання взаємовідносин у класі ми обговорювали з батьком дитини ще тоді, коли тільки-но вийшов сюжет із записом слів вчительки. Заступник директора відразу провів бесіду у класі, також працював психолог. З класом щоденно проводиться системна робота заступника директора з виховної роботи, - зауважує Дмитро Бунякін.

За словами директора школи, вчителем Наталія Макаренко працює вже тривалий час. Досі скарг від батьків на неї не було.

- Чому вчителька так себе поводила, вона пояснювала Департаменту освіти та гуманітарної політики. З того ж, що вона говорила мені, то в неї складалися певні сімейні обставини. У листопаді вона зверталася до мене і казала, що в неї якісь проблеми, і вона намагається їх вирішити. І, можливо, саме цей момент впливав на її емоційний стан, - розповів Дмитро Бунякін. - Однак є неприпустимим звернення вчителя до учнів у підвищеному тоні та використання таких словесних форм, як записано на аудіо.

Також Дмитро Бунякін зазначив, що сьогодні Наталія Макаренко вже не викладає.

- Вона повідомила, що їй стало зле. Щоб не порушувати навчальний процес, була проведена заміна, - додав директор.

Нагадаємо, сьогодні на нараді у міській раді  директор Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова розповіла, що комісія, яка працювала у спеціалізованій школі №17 рекомендувала звільнити вчительку Наталію Макаренко,  а директору винести догану.

Коментарі

Вгору