Директор Черкаського водоканалу звинувачує “Азот” у спекуляції

03 липня 2014, 18:29

Директор "Черкасиводоканалу" Сергій Овчаренко вважає спекуляцією заяву генерального директора ПАТ “Азоту” Віталія Склярова, що  комунальне підприємство завищує ціни на очищення стічних вод. 

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

Нагадаємо, сьогодні, 3 липня, після підписання Меморандуму про координацію зусиль з метою покращення суспільно-економічної ситуації в області, Віталій Скляров заявив, що вартість очистки стічних вод з боку “Азоту” становить 1,18 грн/куб м, у той час, як у калькуляції “Черкасиводоканалу” вказано, що вартість послуг з боку очисних споруд підприємства – 1,51 грн/куб м.

На думку ж директора КП "Черкасиводоканал", керівництво "Азоту" спекулює на темі вартості очистки і водовідведення.

- Я розумію, що може керівництву "Азоту" хочеться пропіаритись і продемонструвати своє доброзичливе ставлення до громади. Але на сьогодні є констатація факту. Сьогодні ми проходимо у судовій справі з "Азотом" на відшкодування з "Водоканалу" 22 млн грн. Якщо суд прийме сторону "Азоту", то усе це ляже тягарем на наших мешканців. З приводу того, скільки там закладено... На сьогодні є національний регулятор, який визначає собівартість. Мені прикро, що такі посадові особи на Азоті не орієнтуються, що таке очистка стічних вод та що таке водовідведення. Водовідведення включає в себе як очистку стічних вод, так і транспортування та експлуатацію 260 км каналізаційних мереж міста, на яких щоденно трапляється більше двох десятків поривів, запорів тощо. На усе це потрібні витрати, щоб по наших вулицях текла дощова вода, а не у спекотну погоду стоки. Для цього є підприємтсво. Наші затрати на сьогодні абсолютно прозорі і контролюються національним регулятором. Тому усі ці розмови про вартість очистки є нічим іншим, як спекуляцією, - зазначив Сергій Овчаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору