Двокімнатну квартиру на околиці Черкас можна придбати за $ 18000 (інфографіка)

13 липня 2018, 10:04

У 70% випадків покупці в Черкасах цікавляться житлом невеликої площі. Інвестори вибирають як нові житлові комплекси, так і багатоквартирні будинки старого житлового фонду. Про це розповів агент із продажу нерухомості АН «Добродій» Максим Абрамчук, пише "Domik.ua".

Згідно з інформацією агентств нерухомості, покупці надають перевагу квартирам у багатоквартирних будинках, розташованих біля транспортної розв'язки і соціальної інфраструктури.

Власники в Черкасах можуть знижувати вартість житла на 2-3% при продажу. Якщо ціна квартири відповідає ринковій, продаж триває 2-3 місяці. Коли вартість житла завищена, експозиція займає півроку.

Продавцям необхідно час, щоб зрозуміти наскільки висока виставлена ​​ціна об'єкта. Усвідомивши це, власники можуть зменшити вартість своєї квартири до реальної ринкової.

Інфографіка засвідчує середні ціни на покупку житла в багатоквартирних будинках старого житлового фонду Черкас. Дані можуть варіювати, оскільки залежать від площі та типу планування об'єкту.

Купити однокімнатну квартиру в центрі міста можна за $ 15000 - $ 17000.

Двокімнатне житло в багатоквартирних будинках старої споруди, яке розташоване в прицентральних районах Черкас, можна придбати за $ 16000- $ 18000.

Трикімнатні квартири на околиці виставлені на продаж за $ 17000 - $ 20000.

Наприклад, купити однокімнатне житло в багатоквартирних будинках старого житлового фонду в центрі Вінниці можна в середньому за $ 20000- $ 22000.

Експерти зазначають, що інвестори в більшості випадків купують квартири в житлових багатоквартирних будинках, розташованих в районах Сєдова, Придніпровському і Митниця.

 

Черкащанин сказав:

Я житель міста Черкаси і вказані ціни не відповідають дійсності!!!
За 15-17 тис можна купити однокімнатну тільки в ‘ хрущовці’, або ж в старих будинках на верхніх поверхах, або в дуже занедбаному стані. В новобудовах однокімнатні з малою площею за таку ціну можна придбати тільки на етапі будівництва і не факт, що забудовник вчасно завершить роботи і чи завершить взагалі. Приклади: ЖК Форест, ЖК Резиденція

Вгору