Двох військових із кам’янського ТЦК нагородили “Золотим хрестом”

08 червня 2024, 12:29

Двох військовослужбовців п'ятого відділу Черкаського РТЦК та СП - міста Кам'янка нагороджено нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗС України.

Солдати Микола Селецький та Віталій Федоренко з перших днів повномасштабного вторгнення російського агресора стали на захист Батьківщини.

"Активна та ефективна бойова підготовка військовослужбовців послугувала успішному виконанню бойових завдань - у складі вогневої групи військовими було успішно знищено 4 ворожі безпілотники над Черкащиною", - інформують у пресслужбі Черкаського обласного ТЦК.

Нагадаємо, нагрудним знаком "Золотий хрест" Головнокомандувача ЗСУ нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування та зразкову поведінку у повсякденній діяльності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Влада тиранії, нагороджує своїх системних катів, за гноблення цивільних. Поки зовнішня окупаційна дикатура взпушує обставини, для процвітання війни , як фактор збагачення йієї ж системної машини.

Вгору