Двоє черкащан подали до суду на супермаркет через російську мову

28 листопада 2017, 23:08

Позов проти супермаркету АТБ подали жителі міста Ватутіне на Черкащині — Петро Гогунець та Євген Підцерковний. За їхніми словами, продавщиця магазину Олена Н. відмовляється обслуговувати клієнтів українською мовою, інформує gazeta.ua.

— Раз підійшов до її каси, а вона обслуговує мене російською. Каже, не хочу чути ворожої мови. Попросив перейти на державну. Відмовилася. Сказала, що не розуміє української, — говорить Петро Гогунець. — Коли назвала суму до сплати, я відповів, що не розумію російської. В ситуацію втрутився охоронець. Переклав усе українською. Але дівчина не зробила висновків. Продовжує обслуговувати російською. Умисно прошу всіх родичів і знайомих іти до неї на касу. Коли чує українську — швидко встає і йде. А замість неї сідає інша працівниця, яка говорить нашою мовою. Нечувано, що жінка принципово не бажає вивчити навіть кілька фраз українською. Звертався до керівництва супермаркету в Дніпрі. Писав і в Черкаський комітет захисту прав споживачів. Відбулися відпискою. Тому і вирішили подати у суд.

Торік у черкаському "Сільпо" продавець відмовилася обслуговувати українською Івана Колісника. Попросила охорону вивести його з магазину. Керівництво супермаркету продавщицю звільнило.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору