Двоє черкащан подали до суду на супермаркет через російську мову

28 листопада 2017, 23:08

Позов проти супермаркету АТБ подали жителі міста Ватутіне на Черкащині — Петро Гогунець та Євген Підцерковний. За їхніми словами, продавщиця магазину Олена Н. відмовляється обслуговувати клієнтів українською мовою, інформує gazeta.ua.

— Раз підійшов до її каси, а вона обслуговує мене російською. Каже, не хочу чути ворожої мови. Попросив перейти на державну. Відмовилася. Сказала, що не розуміє української, — говорить Петро Гогунець. — Коли назвала суму до сплати, я відповів, що не розумію російської. В ситуацію втрутився охоронець. Переклав усе українською. Але дівчина не зробила висновків. Продовжує обслуговувати російською. Умисно прошу всіх родичів і знайомих іти до неї на касу. Коли чує українську — швидко встає і йде. А замість неї сідає інша працівниця, яка говорить нашою мовою. Нечувано, що жінка принципово не бажає вивчити навіть кілька фраз українською. Звертався до керівництва супермаркету в Дніпрі. Писав і в Черкаський комітет захисту прав споживачів. Відбулися відпискою. Тому і вирішили подати у суд.

Торік у черкаському "Сільпо" продавець відмовилася обслуговувати українською Івана Колісника. Попросила охорону вивести його з магазину. Керівництво супермаркету продавщицю звільнило.

 

Поділитись

Коментарі

Петя сказав:

Вы что вообще поехали крышей? При союзе знали все языки а тут хрень начали нести!Из за таких болванов и войны начались! Говори державною дома со своей женой! Интересно как будешь общаться с иностранцами? тоже на державной мовi?А если они ее не знаю тоже в сад подавать будешь?Ото бредятина!

Сергій сказав:

Правильно хлопці зробили. Молодці!

Павло сказав:

Петя, неук ти неграмотний! Вивчи хоча б одну мову, ватнику. Живете в Україні – зобов”язані знати українську мову. І крапка!

Наталія сказав:

А на мою думку хлопцям більше нема чим зайнятися!

Антоніна сказав:

Згідна з Вами. Лопати в зуби і на вулиці. Хлопці, будьте уже нарешті МУЖЧИНАМИ, а пристрасті і інтриги залиште базарним бабам

Черкащанка сказав:

Два дебіла – оце сила! Дякувати Богу, що ще й в носа не дали! Що значить “ворожа мова”? При чому тут мова до того, що витворяє одна людина, точніше- одна нЕлюдь? По одному клику народ не заговорить. Треба навчати людей по ТВ, (як колись я вивчала англійську) у суботу, з 9 години, коли усі дома, та разом з Авраменком дружньо вчити мову. Кожної суботи, по пару годин і тоді люди почнуть розмовляти. А не пресувати на касах переселенців із Донбасу та ще й бучу здіймати. Як “дитяча” письменниця Лариса Ніцой. Теж у супермаркеті.

Вгору