Двох черкаських посадовців притягнули до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією

06 квітня 2018, 23:26

Черкаською місцевою прокуратурою спільно з УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності двох посадових осіб Черкаської міської ради серед яких заступник керівника одного з департаментів Черкаської міської ради.

Вищевказані посадові особи Черкаської міської ради, являючись суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, не своєчасно повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання у власність транспортних засобів вартість яких перевищує 80 тисяч гривень, чим порушили  вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановами суду міста Черкаси, посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 гривень кожному.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

А у “ПОСАДОВЦІВ” є прізвища?? Навіщо подавати “сиру” новину, кому це цікаво, що когось там притягнули до “адміністративної відповідальності”, а серед цих двох-“заступник керівника ОДНОГО З ДЕПАРТАМЕНТІВ ЧМР”? Чому приховуєте цих порушників?

Вгору