Двох АТОвців нагороджено посмертно

29 квітня 2016, 12:34

ато-392x320

Відзнакою “За заслуги перед містом Черкаси” І ступеня нагороджено посмертно двох учасників АТО Олександра Маломужа та В’ячеслава Галву, інформує "Інфоміст". 

Таке рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет.

– Галва довго працював у Черкасах, був тренером у Клубі юних моряків. Батьки його проживали тут, – сказала директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

Довідково:

malomuzh

 

Маламуж Олександр В’ячеславович служив у 2-му батальйоні спеціального призначення НГУ “Донбас”. Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. зеленим коридором з Іловайського котла, їхав у кузові броньованої вантажівки КАМАЗ у складі автоколони батальйону “Донбас” по дорозі з с. Многопілля до с. Червоносільське. Коли КАМАЗ вже в`їзджав до с. Червоносільське, по ньому вистрілів російський танк. Кабіну вантажівки розірвало, а потім здетонував боєкомплект у кузові. Загинув у КАМАЗі разом з Рухою, ВДВ, Стафом, Кавказом, СВД, Контрою та Лисим. 3-го вересня тіло Руса разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Тривалий час перебував у розшуці. 16 жовтня 2014 року тимчасово був похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК.

Galva_va

 

Галва В’ячеслав Анатолійович – полковник Головного управління розвідки Міноборони, інструктор полку "Азов", позивний «Кузьмича». Під час війни на сході України В’ячеслав Галва займався підготовкою бійців полку "Азов", разом з якими брав участь у бойових діях. У складі розвідувального підрозділу полку першим зайшов у Новоазовськ 25 серпня 2014 року. Був убитий наступного дня. Похований у Києві на Байковому кладовищі.

Поділитись

Коментарі

Вгору