Два місця на Черкащині – у ТОП-7 найзагадковіших в Україні

17 квітня 2017, 10:04

mandrivnic.livejournal.com

Два унікальних місця Черкащини потрапили до найзагадковіших в Україні. Видання "relax" дослідили 7 загадкових місць країни, де потрібно побувати кожному туристу, пише vikka.ua.

Черкаси і Храм Білий Лотос унікальний буддійський храм в Україні

Черкаський Білий Лотос – не просто храм, а храм бойових мистецтв. Саме тут мешкають справжні майстри кунг-фу і представники "Клану п'яти бойових котів". Дана школа кунг-фу, заснована сім тисячоліть тому, навчає древньому майстерності в 5 етапів. Етапи носять назви тварин з сімейства котячих: тигр, ягуар, леопард, пантера, кіт. Звідси і назва "П'ять бойових котів".

Білий Лотос Живе за своїми законами древньої лаосской школи Ша-Фут-Фань, знайомство з якими подарує вам стан душі. А може бути ви відкриєте для себе нове хобі? Самі вдумливі туристи, можливо, наблизяться до розуміння сенсу життя. Всі бажаючі зможуть в рамках туру взяти участь у чайній церемонії або ж сфотографувати свою ауру, яку потім розшифрують фахівці.

Трахтемирів – подорож до сакрального серце України

Трахтемирів – містечко в Черкаській області. Село, яке колись був козацький повіт. А ще раніше тут розташовувалися скіфські та інші праслов'янські племена. Що так вабив наш далекі предки саме сюди? Відповідь на це питання ви відчуєте – тільки ступивши на цю землю. Могутній Дніпро, огинаючи Трахтемирівський півострів, створює животворящий енергетичний потік. Нині тут знаходиться ландшафтний парк. Відчути енергію землі і води в повній мірі навчить провідник Олег Петрик, який живе тут уже 25 років.

Містичне подорож до Чернігова і Козелець

 

Чернігів і Козелець – це місцевість, обладающаясільнейшій енергетичний потенціал. Ви не просто подивіться церкви і собори, стіни яких бачили події XI-XIII століть, зарядитесь від цих будівель особливою енергією. А знаменита Антонієві печери – це сакральне місце, цілющий вплив якого доведено на науковому рівні.

Подорож в Кам'яному селі – український Стоунхендж

Кам'яне село – ще одне "Місце Сили" в Україні. Місцеві житомирські мегаліти мають настільки ж потужною енергетикою, що і їхні побратими в британському графстві Уїлтшир. Досвідчені гіди проведе вас заплутана лісові стежки між величезними каменями. І покажуть реальні чудеса, в які важко повірити на слово.

Таємниці Поділля

Поділля багато пам'ятниками трипільської культури. Тому їхати сюди потрібно мінімум на 3 дні. Та ви й самі не захочете їхати раніше, ніж насолодитися красою місцевої природи. Крім цього, ви побачите замасковану від сторонніх очей ставку Гітлера "Вервольф", музей Пирогова, скельний монастир в Лядово. А також побуваєте на оглядовій екскурсії по Вінниці.

Невідомий Херсон По Олешківські піски

 

Під час туру ви побачите те, що гостям Херсонщини зазвичай не показують. Казкова краса місця знаходиться далеко від галасливого міста. Олешківські піски – це наша українська Сахара, тільки гарніше і живописніше. Ви зарядиться енергія живої природа, а свої враження зможе "закріпити" дегустація вина і прогулянка на катері по Дніпру.

Магія Закарпаття

Закарпаття - це мальовничі гори, соляні печери, термальні джерела, найшикарніші водоспади. Соляні печери корисні для органів дихання, а терми при розумному користуванні покращують стан судин, суглобів і шкіри. Також ви побачите знамените озеро Синевир – справжнє Місце Сили, енергетику якого відчує кожен. Крім того в програму туру включено відвідування стародавніх замків Закарпаття, а для бажаючих – винна факультативна дегустація і поїздка в "Український Будапешт".

Коментарі

Вгору