Другу дитячу поліклініку ніхто не збирається закривати, – Стадник

02 лютого 2018, 15:30

Другу дитячу поліклініку ніхто не збирається закривати. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, запевнивши, що чутки з цього приводу абсолютно безпідставні.

- Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обгрунтувань. Сьогодні кажуть, що вже з"явилась електронна петиція. Шановне товариство! Поліклініку ніхто не збирається закривати. Вона, у зв'язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях- педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів. Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров"я. У міста цих грошей не буде. Тому необхідне таке переведення.Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції, - пояснив Олег Михайлович.

А також повідомив, що цьогоріч триватимуть поетапні внутрішні роботи у цьому закладі:

- На 2018 рік ми просимо 1млн. грн. Було б, звісно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все зразу. Щоби не було соціального хвилювання,роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. На разі ремонти йтимуть в тому крилі ,де лабораторія, тому тимчасо прийом на лабораторні дослідження буде у Першій поліклініці по вул.Благовісній. Ремонту потребують всі внутрішні мережі опалення, води та каналізації.І ,звичайно, приміщення. Не створюйте непотрібного негативно антуражу, - з таким проханням звернувся до всіх жителів головний медик Черкас.

За інформацією прес-служби ЧМР

Коментарі

Вгору