Довірена особа Петра Порошенка Олег Свинарчук проводить зустрічі з жителями області

13 травня 2014, 15:06

Керівник Черкаського виборчого штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка в Черкаській області Олег Свинарчук проводить зустрічі із жителями міст та сіл області. Серед основних задач таких заходів – налагодити діалог із громадянами та дізнатися проблеми кожного населеного пункту. Він уже поспілкувався із представниками міст Золотоноша, Чорнобай, побував у селах Золотоніського та Чорнобаївського районів.

Зустрічався Олег Свинарчук у Чорнобаї із представниками медичної галузі, яких привітав зі святом – Днем медичної сестри. Відвідав і станцію швидкої допомоги. Також вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до меморіалу. На Чорнобаївщині провів зустрів із освітянами.

Олег Свинарчук закликає громадян прийти на вибори 25 травня і проголосувати за майбутнє країни.

- Україна сьогодні у великій небезпеці: анексія Криму, «зелені чоловічки» на сході, так званий референдум. Така ситуація спонукає нас об`єднатися і провести вибори президента в один тур, - наголошував під час зустрічі довірена особа Петра Порошенка Олег Свинарчук. – Адже країні потрібен легітимно обраний керівник, який зможе вирішувати надскладні завдання, в тому числі і щодо захисту держави. Потрібна людина, яка зможе віддавати накази військовим та гідно представляти Україну на міжнародному рівні. Адже те, що нині відбувається в східних областях країни, - це відсутність дієвої реакції центральної влади. Крім того, Україна – на межі дефолту. І затягування питання обрання Президента, проведення виборів у два тури затягне країну у ще більшу економічну прірву.

За словами Олега Свинарчука, нинішню систему влади потрібно докорінно змінювати та починати спільно будувати нову країну.

Тому одним із перших кроків в разі перемоги Петра Порошенка стане перезавантаження влади на всіх рівнях: зокрема перевибори до Верховної Ради та місцевих рад. Буде прийнято Закон про люстрацію, завдяки якому більше не будуть допущені до влади люди, які крали та порушували закон.

Під час зустрічей жителів також цікавили питання щодо пенсійної реформи, рівня заробітних плат, зміцнення української армії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору