“Довічного ув’язнення нелюду”, – в Умані судили майстра-тату, який зарізав студентку

10 квітня 2016, 10:00

sfyjqy4ec9u

«Довічне ув’язнення» - вирок який пролунав для вбивці, що жорстоко зарізав студентку Анну Павленко, не рішенням суду, а з уст активістів, що прийшли підтримати батьків під час відкритого судового засідання, інформує "Вечірня Умань".

Йому тільки 22, а він вже на лаві підсудних за жорстоке вбивство. Два десятки ножових поранень в груди і живіт, перерізане горло, зняті зі шкірою з пальців золоті обручки, - так завершилась для Анни зустріч з татуювальником. Наступного дня батьки знайшли доньку мертвою у власній квартирі.

IMG_20160407_153414

Фото: Вечірня Умань

До початку судового засідання вигуки друзів і рідних у бік звинувачуваного і його родини не вщухали: «Вчителька, що виростила вбивцю, яке ти маєш право виховувати чужих дітей » - пролунало на адресу матері обвинувачуваного з уст бабусі Анни. Жінка постійно ховала очі від людей і камер запевняючи, що її син невинен.

«Говорили про татуювання і жартували, того вечора я навіть не підозрювала, що це наша остання зустріч» - зазначила під час судового допиту подруга Анни. Близько 23.00 дівчина поїхала додому, залишивши потерпілу один на один з вбивцею. Тоді ще подруга не знала, що за їх татуювання Ані прийдеться розплачуватись власним життям.

Підтримати рідних і подивитись в очі вбивці прийшли друзі та одногрупники Ані:

- Ми дружили з нею більше року, я завжди запам’ятатиму Аню життерадісною. Не розумію тільки одного, чому у такій очевидній справі суд триває майже вічність. Її смерть змінила всю сім’ю: мати змарніла і постарішала, а вічний балакун брат посерйознішав не на свої роки, - розповідає односельчанка Анни Ірина.

Більше 4 годин допитів свідків і батьків, втановлення найменших деталей і подробить тієї ночі. Судовий процес тривав до 8 години вечора, але остаточного вироку вбивці так і не винесли.

На рішення суду рідні чекають вже більше трьох місяців. Так як доньки не повернути батько вимагає: «довічного ув’язення нелюду, що так жорстоко познущався над дочкою».

Нагадаємо, в Умані жорстоко вбили студентку педуніверситету Анну Павленко. 20-річний вбивця пограбував дівчину, провів з її мертвим тілом три години, вимив руки, власний одяг та кухонний ніж від крові, й лише після цього залишив квартиру, гучно закривши за собою двері на замок.

Поділитись

Коментарі

Вгору