Дорожники відремонтують міст через залізничну колію Городище – Корсунь

29 серпня 2016, 15:07

mist_2_sayt

Службою автомобільних доріг у Черкаській області з початку вересня цього року заплановано відремонтувати шляхопровід, який проходить через електрифіковану залізничну колію перегону Городище – Корсунь (км 164+068) національної автодороги державного значення Н-01 Київ – Знам’янка (м. Городище).

Зазначений шляхопровід уведено в експлуатацію ще в 1962 році. Міст має загальну довжину 67,44 м та побудований зі збірних залізобетонних конструкцій. У результаті довготривалої експлуатації, негативного впливу кліматичних умов і збільшення інтенсивності руху транспортних засобів, у тому числі перевищення великоваговиками вагових норм, ця штучна споруда почала руйнуватись і нині потребує проведення ремонту.

Задля попередження наслідків руйнування елементів цього шляхопроводу, комісією зі спеціалістів Служби автодоріг області та підрядних організацій проведено обстеження вказаної штучної споруди. В результаті обстеження фахівцями визначений необхідний обсяг ремонтних робіт, який буде виконаний за рахунок коштів експлуатаційного утримання.

Додатковим ускладненням для проведення ремонту є те, що на залізничному перегоні Городище – Корсунь Одеської залізниці постійно здійснюється інтенсивний рух поїздів. У зв’язку з цим, роботи будуть проводитись під час надання та званих «вікон» із обов’язковим відключенням електричного живлення контактної мережі.

Завершити ремонт шляхопроводу дорожники планують до кінця будівельного сезону нинішнього року.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору