Дорожники відновили павільйон автобусної зупинки «Панське» (фото)

28 березня 2017, 17:25

У Золотоніському районі працівники філії «Золотоніський ДЕД» ДП «Черкаський облавтодор» відновили павільйон автобусної зупинки «Панське» на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на дамбі через річку Дніпро, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Працівники філії «Золотоніський ДЕД» пофарбували фасад автобусної зупинки "Панське", прибрали сміття навколо неї та провели благоустрій узбіччя автодороги біля зупинки. А також встановили чотири нові знаки з назвою населеного пункту «Панське».

Також на дамбі через Дніпро на автодорозі Н-16 працівники філії «Золотоніський ДЕД» вирівняли майданчик для відстою для автотранспорту та облаштували водовідведення. Проводилося на дамбі очищення бордюрів та узбіччя автодороги від сміття та нанесеного бруду.

Окрім того, працівники філії «Золотоніський ДЕД» очистили від бруду та підготували до фарбування 4 мости на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя. Також У Золотоніському районі пофарбовано 5 павільйонів автобусних зупинок.

А працівники Золотоніської райдержадміністрації під час толоки пофарбували стовбури дерев та бордюри на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

Роботи з благоустрою у Золотоніському районі продовжуються.

Вгору