Дорослі діти: Юлія Ярошенко і лялька барбі з Москви

05 січня 2015, 17:07

1

Відомі черкасці сфотографувалися зі своїми улюбленими іграшками, розказали про юні роки та внутрішню дитину, яку кожен бачить по-своєму.  

Юлія Ярошенко, співачка

В дитинстві улюбленою іграшкою була лялька Маша. Жили ми з нею «душа в душу» – разом їли, спали, чистили зуби і вмивалися. Практично щоночі перед сном, як більшість дітей, я говорила з Богом: просила в нього власний мікрофон і електронний синтезатор. То була справжня велика мрія. До речі, мікрофон власний, слава Богу, вже є, а от про синтезатор мрію й досі.

Першу ляльку Барбі тато привіз із Москви, я понесла  її в дитячий садок – похизуватися… Принести її додому неушкодженою виявилося нелегко: моя Барбі тоді залишилася без туфельок. Я завжди мріяла бути артисткою. У школі тоді було модно мати « щоденник мрій», в анкеті я завжди писала, що буду або відомою піаністкою, або відомою співачкою. Коли я працювала на круїзному лайнері, завжди в море брала з собою іграшку  – ведмедика у салатовій спідничці... Щоб частинка дому завжди була поруч.

Свого часу я працювала в дитячому садку. Просто сказати, що я обожнюю дітей – мабуть, нічого не сказати. Це найбільш відверті щирі створіння, я ними захоплююся і намагаюся брати з них приклад – просто радіти життю, бути такою ж безпосередньою. Я й досі обожнюю мультики, люблю кататися на роликах, велосипеді, грати в бадмінтон… Раджу ніколи не губити в собі частинку цієї внутрішньої дитини.

Дорослі діти: Сергій Бобров і його пластиковий пудель

Дорослі діти: Олена Горбаль і 17-річна мавпочка

Дорослі діти: Ольга Касьянова і синій слон

За інформацією in.ck.ua

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору