Дороги ніхто не перекриватиме і тролейбуси курсуватимуть у звичному режимі, – Мироненко

10 грудня 2018, 14:11

Дороги ніхто не перекриватиме і тролейбуси курсуватимуть у звичному режимі, - Мироненко

Представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко прокоментував інформацію щодо анонсованого страйку працівників тролейбусного парку.

- Поки що про страйк не йдеться. Можлива лише мирна демонстрація з плакатами на Соборній площі, - повідомив у коментарі виданню «Про все» Валерій Мироненко.

Річ у тім, що наразі комунальне підприємство недофінансується. Працівникам уже на місяць заборгували заробітну плату і не вистачає грошей на зимову гуму для машин. До того ж зараз заблоковані рішення «канівської сесії», де виділяли кошти для комунального підприємства.

- Керівництво звернулося до міської влади, щоб вирішити це питання на сесії і якщо проблему  знову проігнорують, то дороги в будь якому разі ніхто не перекриватиме. Колектив може вийти на Соборну площу  із плакатами, аби привернути увагу до проблеми, - додав Валерій Мироненко.

Нагадаємо, сьогодні розробник однієї з концепцій транспортної реформи в Черкасах Павло Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook про те, що працівники тролейбусного парку планують перекривати центр міста і страйкуватимуть.

Вгору