Доньки військових з Тального продають саморобні браслети, а виручені кошти передають на потреби ЗСУ

14 серпня 2022, 19:55

12 річна Каріна Мельник та 9-річна Єва Гуцало з Тального плетуть браслети з резинок і бісеру та продають свої вироби у центрі міста. Виручені кошти передають місцевим волонтерам, або ж самі купують щось захисникам, пишуть "Вісті Черкащини".

Каріна плете браслети з резинок, а Єва з бісеру. В обох дівчаток батьки військові, нині вони обороняють країну від наступу ворога. А юні школярки для того, щоб наблизити перемогу, аби їхні батьки швидше повернулися додому живими і здоровими, допомагають власними силами.

Мама Каріни Наталія розповідає, що донька сама виявила таке бажання продавати вироби і віддавати кошти волонтерам. Вона плете кольорові красиві браслетики та продає їх охочим. Дівчинка каже, коли люди бачать, що ці кошти відправлятимуться захисникам, то можуть навіть не брати вироби, а просто давати їй гроші.

За словами Каріни, їй вдалося зібрати більше 1000 гривень. За всі виручені кошти вона придбала військовослужбовцям солодощі та передала їх тальнівським волонтерам, які напередодні збиралися у чергову поїздку на Схід.

Мама Єви Світлана розповідає, що тато дівчинки, який зараз захищає нашу Батьківщину, завжди навчає доньку бути сильною і працьовитою. Вона ж засвоює ці знання, чим батько дуже гордиться. За продані прикраси з бісеру Єва виручила 1000 гривень та вирішила їх особисто передати місцевій волонтерці, щоб вона використала їх для потреб військових.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору