“Донбас” редагуватимуть із Черкас

29 січня 2015, 13:05

4023e7f08f195fe3fcfe77bac126c39f_XL

Головний редактор наймасовішої донецької обласної газети «Донбас» та очільник донецького обласного осередку Національної спілки журналістів України Олександр Бриж оселився у Черкасах. В один день він був змушений покинути домівку, рятуючи себе і рідних від насильства проросійських бойовиків, оскільки відмовився перетворювати газету «Донбас» у «бойовий листок “ДНР”», повідомляє "Прочерк".

Сьогодні Олександр Бриж орендує квартиру у Черкасах разом із дружиною, 9-річним сином і літніми батьками дружини та намагається призвичаїтися до життя у новому місті.

«Мені це місто дуже подобається. Тут спокійно, чудова природа, Дніпро і хороша екологія. Окрім того, Черкаси – центр України, поряд з Києвом та рівновіддалений від Львова і Донецька. Місто, найбільш сприятливе для роботи», – пояснює свій вибір донецький журналіст.

Головред оптимістично дивиться на майбутнє свого дітища – газети «Донбас», продовжує її випуск та сподівається відновити колишню популярність. Він докладає максимуму зусиль, аби щотижня жителі Донецької області отримували свіжу порцію новин із джерела, якому довіряють.

Коментарі

Вгору