Дохід тролейбусників зріс у 2,5 рази, – Кучер

27 березня 2017, 10:05

Після підвищення вартості проїзду у тролейбусах до 2 гривень, дохід КП «Черкасиелектротранс» зріс у 2,5 рази. Про це на вранішній нараді у мерії розповів директор комунального підприємства Петро Кучер.

Цього, за його словами, вдалося досягти завдяки розміщенню розкладу руху на зупинках, а також через те, що водії  дотримуються графіку під час руху.

Водночас міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зауважив, що чув нарікання від людей на те, що графіку тролейбусники дотримуються не на всіх маршрутах.

Загалом він наголосив, що робота самого тролейбусного парку дійсно значно поліпшилася.

- Всі приміщення тролейбусного парку опалюються, є співпраця з профспілковим комітетом, - сказав міський голова.

Варто додати, що на сьогодні на маршрути у Черкасах виходить 55 одиниць тролейбусів у будні дні, і 18 – у вихідні. З 15 квітня, додав Петро Кучер, планується запуск на лінію ще 6 тролейбусів.

сергей сказав:

Это когда выходили 55 троллейбусов на маршруты?

Богдан сказав:

А чому не прозоро висвітити доходи КП «Черкасиелектротранс» на сайті черкаської міської ради. Скільки коштів за оплату пільговиків, тобто повну картину. Навіщо тоді сайт Черкаської міської ради?

Паша сказав:

Перед наближенням слухання по транспортній реформі, яка на мою думку, нічим суттєвим не відзначиться, керівництво тролейбусного управління вирішило показати яке воно “ефективне”
Як бачимо з новини яка вийшла на декілька дняв раніше, ніяких 55 тролейбусів немає: http://vikka.ua/novini/97065-u-vihidni-cherkasami-kursuvatime-bilshe-trolejbusiv.htm

Вгору