До Умані прибудуть 15 поліцейських з Ізраїля для чергування під час Рош-га-Шана

28 вересня 2016, 14:44

61981dd43fc78341d415cc9f5b7fadad

Для охорони громадського порядку під час іудейського Нового року Рош-га-Шана на допомогу місцевим правоохоронцям сьогодні до Умані прибудуть 15 поліцейських з Ізраїля.

Про це повідомляє УНН-Центр з посиланням на речника уманської поліції Лесю Усенко.

"Сьогодні, 28 вересня, до Умані прибудуть 15 поліцейських з Ізраїля, які разом із нашими правоохоронцями будуть забезпечувати правопорядок під час святкування іудейського Нового року Рош-га-Шана", − розповіла Леся Усенко.

Якщо в минулі роки ізраїльські поліцейські від'їжджали до Ізраїля разом із паломниками, то в цьому році вони затримаються на три дні, адже саме в ці дні виникає найбільше проблем під час від'їзду.

У поліції зазначили, що для належної роботи в Умані створено оперативний штаб. Місто поділено на шість секторів, у кожному з яких працюють окремі наряди. Діє сім контрольно-пропускних пунктів та два пункти візової підтримки.

Патрулювання здійснюється цілодобово в двозмінному режимі. Діють як піші, так і авто- та велопатрулі. У складі зведеного загону працюють кінологи із собаками та вибухотехніки.

Нагадаємо, цьогоріч іудейський Новий рік Рош га-Шана припадає на 3−4 жовтня. Паломники перебуватимуть в Умані з 27 вересня до 7 жовтня.

Поділитись

Коментарі

Вгору