До суду скеровано обвинувальний акт стосовно оперуповноваженого поліції, який обвинувачується в отриманні хабара

05 липня 2017, 10:15

Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Уманського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене повторно та поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Досудовим розслідуванням установлено, що вказаний правоохоронець, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, вимагав та одержав від жительки одного з сіл Уманського району, в якості неправомірної вигоди, грошові кошти в розмірі 3000 доларів США за непритягнення її родича до кримінальної відповідальності.

Щодо підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонено від займаної посади.

Довідково: санкцією  ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 (п’яти) до 10 (десяти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років, з конфіскацією майна.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області

 

Коментарі

Вгору