До розчищення Черкас від снігу збираються долучити військових та підприємців

18 січня 2018, 09:48

Черкаська міська рада звернеться до військових та до підприємців із проханням допомогти із розчищенням міста від снігу. Про це на оперативній нараді у ЧМР повідомив в.о. директора Департаменту ЖКК Сергій Танюк.

- Звертатимемося до військових частин та до всіх підприємств, які є в Черкасах та мають техніку, щоб вийшли на допомогу. Також підключимо комітети самоорганізації населення, щоб мешканці також виходили, - повідомив Танюк. – Ситуація не проста. До того ж підрядника, який виграв тендер, ми не можемо задіяти, у зв’язку з рішенням депутатів заборонити Департаменту ЖКК використовувати кошти.

Директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук додала, що на розчищення снігу потрібно піднімати все місто. Вона зауважила, що звернутися по допомогу необхідно ще й до інституту пожежної безпеки.

Наразі в місті, за словами Сергія Танюка, працює 9 тракторів, 2 КДМки та 8 камазів з відвалом комунального підприємства ЧЕЛУАШ. «Черкасиводоканал» виділив КрАЗ з відвалом та 2 трактори, ще 2 трактори дало «Теплокомуненерго». Задіяні також додаткові працівники.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Владислав :

Гроші вже списали за прибирання від снігу, а сніг має розчищати дармова робоча сила: військові, пожежні та підприємці.

Роман :

Та ідіть на ***! Я плачу податки цим ган*нам а потім ще й вставати допомагати з лопатою. Може завтра підемо всим містом допомагати лікарям або продавцям. Або краще підемо допоможемо меру і адміністрації познайомитися з мусорними контейнерами?

Вгору