До опівночі Черкаси мають “звільнити” від політичної реклами

23 жовтня 2020, 21:59

Фото взяте у "news_cherkassy"

Щорічно переддень виборів оголошують "днем тиші". Будь-яка агітація та політична реклама в той день заборонена. Цього року "тихим" в Україні буде 24 жовтня.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Черкаській області Захар Колісніченко наголосив, що вже з першої хвилини 24 жовтня будь-яка політична реклама заборонена.

- Закликаю черкащан, якщо вони стали свідками цього порушення, фіксувати їх (на відео або фото) і звертатися з подібними доказами до поліції. Опору ви теж можете повідомляти, але ми не каральний орган, - зазначив Захар Колісніченко.

Представників політичних сил закликають не покладати всю роботу з "очищення" Черкас від агітаційних матеріалів на комунальників міста, а й самим прибирати свою рекламу.

Деякі з конструкцій, які кандидати використовували для передвиборної агітації, можуть знадобитися на передовій. Одні з найбільш корисних - банери з кубів, якими воїни можуть перекривати стелю та стіни. Тому черкаські волонтери просять відгукнутися власників цих споруджень, які бажають допомогти захисникам України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору